Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 20/21


BOLAÑO PEDREIRA, SANDRA (1039919)

20201024 1º Control de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.

20201031 1º Control de Nivel: Xuíz/a

20201219 Xornada Rutinas Tecnicas Junior: Xuíz/a árbit.

20201219 1ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Xuíz/a árbit.

20210123 1ª Xornada Copa Promoción (Aplazada): Xuíz/a

20210227 3º Control de Nivel: Secretaría

20210306 2ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20210327 1ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210417 3ª Xornada Liga Figuras + ·3º Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

20210424 3ª J Copa Promocion: Xuíz/a

20210508 4º Control de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.

20210605 5º Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

20210605 Control de Nivel - Repesca: Xuíz/a árbit.

20210612 Cto. Galego de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.


FERNANDEZ GARCIA, MARINA (1035411)

20201031 1º Control de Nivel: Secretaría

20201219 Xornada Rutinas Tecnicas Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20201219 1ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Xuíz/a

20210123 1ª Xornada Copa Promoción (Aplazada): Xuíz/a árbit.

20210227 3º Control de Nivel: Xuíz/a árbit.

20210306 2ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Xuíz/a

20210417 3ª Xornada Liga Figuras + ·3º Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210530 4ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210612 Cto. Galego de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.


NAVARRO MARTINEZ, MARIA (1030753)

20201212 2º Control de Nivel Alevin - Infantil - Junior: Xuíz/a

20201219 Xornada Rutinas Tecnicas Junior: Xuíz/a

20201219 1ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Xuíz/a

20210417 3ª Xornada Liga Figuras + ·3º Copa Promoción: Xuíz/a

20210605 5º Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.


SANTIAGO SAINZ, MARTA (1039724)

20201024 1º Control de Nivel: Xuíz/a

20201212 2º Control de Nivel Alevin - Infantil - Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20201219 1ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20201219 Xornada Rutinas Tecnicas Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20210306 2ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20210327 1ª Xornada Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

20210417 3ª Xornada Liga Figuras + ·3º Copa Promoción: Xuíz/a

20210530 4ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuices

20210605 Control de Nivel - Repesca: Xuíz/a

20210605 5º Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210612 Cto. Galego de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.


SANTIAGO SAIZ, ANA (1039725)

20201024 1º Control de Nivel: Xuíz/a árbit.

20201212 2º Control de Nivel Alevin - Infantil - Junior: Secretaría

20210123 1ª Xornada Copa Promoción (Aplazada): Axud. xuices

20210227 3º Control de Nivel: Xuíz/a

20210424 3ª J Copa Promocion: Axud. xuíz/a árbit.

20210508 4º Control de Nivel: Xuíz/a


SANTIAGO SAIZ, PAULA (1033305)

20201031 1º Control de Nivel: Xuíz/a árbit.

20210123 1ª Xornada Copa Promoción (Aplazada): Xuíz/a

20210327 1ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210424 3ª J Copa Promocion: Axud. secretaría

20210530 4ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210605 5º Copa Promoción: Xuíz/a


TEIJEIRO PRESAS, LUISA MARIA (1038184)

20201031 1º Control de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.

20201212 2º Control de Nivel Alevin - Infantil - Junior: Xuíz/a árbit.

20201219 1ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20201219 Xornada Rutinas Tecnicas Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20210123 1ª Xornada Copa Promoción (Aplazada): Axud. xuices

20210227 3º Control de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.

20210306 2ª Xornada Liga Figuras Alevin - Infantil: Xuíz/a árbit.

20210417 3ª Xornada Liga Figuras + ·3º Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210527 Toma de Tempos: Xuíz/a árbit.

20210530 4ª Xornada Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

20210605 5º Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20210605 Control de Nivel - Repesca: Axud. xuíz/a árbit.

20210612 Cto. Galego de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.