Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 23/24


BOLAÑO PEDREIRA, SANDRA (1039919)

2023-11-04 1ª Xornada Control Denivel Alevín I Y Alevín Ii: Puntuador/a

2024-01-13 2ª X Liga Galega de Figuras: Puntuador/a

2024-01-13 1ª X Copa Promoción Pre-Alevín: Xuíz/a árbit.

2024-01-27 3ª X Control de Niveles: Puntuador/a

2024-02-17 Cto Galego de Inverno. (Sesión 1. Figuras): Puntuador/a

2024-04-20 3ª Liga Galega Figuras: Puntuador/a

2024-06-02 5ª Xornada Copa Promoción: Puntuador/a

2024-06-09 4ª Xornada Copa Promoción: Puntuador/a

2024-06-15 Cto Galego Natación Artística de Verán (Sesión de Figuras): Puntuador/a


FERNANDEZ GARCIA, MARINA (1035411)

2024-01-13 2ª X Liga Galega de Figuras: Puntuador/a

2024-01-13 1ª X Copa Promoción Pre-Alevín: Puntuador/a

2024-04-06 Xornada Control de Niveles: Puntuador/a

2024-04-13 3ª Xornada Copa Promoción Prebenxamín Y Benxamín: Xuíz/a árbit.

2024-04-20 3ª Liga Galega Figuras: Puntuador/a

2024-06-29 Cto. de España Alevín e Infanti 2ªdiv. (Rutinas): Axud. xuices


SAN MILLAN MIGUELEZ, CLARA AURORA (1033299)

2023-11-04 1ª Xornada Control Denivel Alevín I Y Alevín Ii: Puntuador/a

2023-12-03 1ª Xornada de La Liga Gallega de Figuras Alevín-Infantil: Puntuador/a

2024-01-13 2ª X Liga Galega de Figuras: Puntuador/a

2024-01-13 1ª X Copa Promoción Pre-Alevín: Puntuador/a

2024-01-27 3ª X Control de Niveles: Secretaría

2024-02-17 Cto Galego de Inverno (Sesión 2. Rutinas): Puntuador/a

2024-02-17 Cto Galego de Inverno. (Sesión 1. Figuras): Puntuador/a

2024-02-18 Cto Galego de Inverno (Sesión 4. Rutinas): Puntuador/a

2024-02-18 Cto Galego Inverno. (Sesión 3. Rutinas): Puntuador/a

2024-04-06 Xornada Control de Niveles: Xuíz/a árbit.

2024-04-20 3ª Liga Galega Figuras: Puntuador/a

2024-04-20 3ª Xornada Copa Promoción Prealevín: Puntuador/a

2024-05-11 4ª Xornada Control de Nivel Alevín 1 Y 2, Infantil, Junior: Puntuador/a

2024-05-25 Trofeo Deputación de Pontevedra: Puntuador/a

2024-06-02 5ª Xornada Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

2024-06-09 4ª Xornada Copa Promoción: Puntuador/a

2024-06-15 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Sábado): Puntuador/a

2024-06-15 Cto Galego Natación Artística de Verán (Sesión de Figuras): Puntuador/a

2024-06-16 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Domingo Tarde): Puntuador/a

2024-06-16 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Domingo Mañana): Puntuador/a

2024-06-29 Cto. de España Alevín e Infanti 2ªdiv. (Rutinas): Axud. xuices


SANTIAGO SAINZ, MARTA (1039724)

2024-06-28 Cto. de España Alevín e Infanti 2ªdiv. (Figuras): Secretaría


SANTIAGO SAIZ, ANA (1039725)

2023-11-04 1ª Xornada Control Denivel Alevín I Y Alevín Ii: Xuíz/a árbit.

2023-12-03 1ª Xornada de La Liga Gallega de Figuras Alevín-Infantil: Puntuador/a

2023-12-27 2º Control de Niveles: Puntuador/a

2024-01-20 1ªx Copa Promoción Benxamín Y Pre-Benxamín: Xuíz/a árbit.

2024-01-27 3ª X Control de Niveles: Xuíz/a árbit.

2024-02-17 Cto Galego de Inverno. (Sesión 1. Figuras): Puntuador/a

2024-02-17 Cto Galego de Inverno (Sesión 2. Rutinas): Puntuador/a

2024-02-18 Cto Galego de Inverno (Sesión 4. Rutinas): Puntuador/a

2024-02-18 Cto Galego Inverno. (Sesión 3. Rutinas): Puntuador/a

2024-04-20 3ª Liga Galega Figuras: Puntuador/a

2024-04-27 Trofeo Concello de Oleiros: Secretaría

2024-05-04 Ix Trofeo Copa Deputación Ourense: Secretaría

2024-05-11 4ª Xornada Control de Nivel Alevín 1 Y 2, Infantil, Junior: Puntuador/a

2024-05-25 Trofeo Deputación de Pontevedra: Secretaría

2024-06-02 5ª Xornada Copa Promoción: Puntuador/a

2024-06-09 4ª Xornada Copa Promoción: Puntuador/a

2024-06-15 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Sábado): Xuíz/a árbit.

2024-06-15 Cto Galego Natación Artística de Verán (Sesión de Figuras): Xuíz/a árbit.

2024-06-16 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Domingo Mañana): Xuíz/a árbit.

2024-06-16 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Domingo Tarde): Xuíz/a árbit.

2024-06-29 Cto. de España Alevín e Infanti 2ªdiv. (Rutinas): Axud. xuices


SANTIAGO SAIZ, PAULA (1033305)

2023-12-03 1ª Xornada de La Liga Gallega de Figuras Alevín-Infantil: Xuíz/a árbit.


TEIJEIRO PRESAS, LUISA MARIA (1038184)

2023-12-03 1ª Xornada de La Liga Gallega de Figuras Alevín-Infantil: Puntuador/a

2023-12-27 2º Control de Niveles: Xuíz/a árbit.

2024-01-13 2ª X Liga Galega de Figuras: Xuíz/a árbit.

2024-01-13 1ª X Copa Promoción Pre-Alevín: Puntuador/a

2024-01-27 3ª X Control de Niveles: Puntuador/a

2024-02-17 Cto Galego de Inverno. (Sesión 1. Figuras): Xuíz/a árbit.

2024-02-17 Cto Galego de Inverno (Sesión 2. Rutinas): Xuíz/a árbit.

2024-02-18 Cto Galego de Inverno (Sesión 4. Rutinas): Xuíz/a árbit.

2024-02-18 Cto Galego Inverno. (Sesión 3. Rutinas): Xuíz/a árbit.

2024-04-06 Xornada Control de Niveles: Puntuador/a

2024-04-20 3ª Xornada Copa Promoción Prealevín: Xuíz/a árbit.

2024-04-20 3ª Liga Galega Figuras: Puntuador/a

2024-04-27 Trofeo Concello de Oleiros: Xuíz/a árbit.

2024-05-04 Ix Trofeo Copa Deputación Ourense: Xuíz/a árbit.

2024-05-11 4ª Xornada Control de Nivel Alevín 1 Y 2, Infantil, Junior: Xuíz/a árbit.

2024-05-25 Trofeo Deputación de Pontevedra: Puntuador/a

2024-05-30 Toma de Tempos: Xuíz/a

2024-06-02 5ª Xornada Copa Promoción: Puntuador/a

2024-06-09 4ª Xornada Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

2024-06-15 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Sábado): Puntuador/a

2024-06-15 Cto Galego Natación Artística de Verán (Sesión de Figuras): Puntuador/a

2024-06-16 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Domingo Tarde): Puntuador/a

2024-06-16 Cto Galego N. Artística Verán (Rutinas Domingo Mañana): Puntuador/a