Listaxe de árbitros 2023/24

(Con actuacións)


ACEBEDO BORRALLO, MARTA

ACUÑA MELLA, MARIA

AGEITOS PEREIRA, MARIA

AGROMAYOR DEL RIO, CARMELA

AGUSTI LOPEZ, ERIN

ALBES ALVARIÑO, DAVID

ALFAYA RAFAEL, JULIA

ALONSO GARCÍA, MARÍA

ÁLVAREZ MÉNDEZ, CLAUDIA

ÁLVAREZ MONTES, MARA

ALVAREZ REPARAZ, ALEJANDRO

ALVITE BERGARA, NEREA

ANEIROS NAVEIRAS, MONICA

ANEIROS VILAR, ANA

ARCA ALONSO, MALEN

ARES BARRAL, ANTON

ARES BARRAL, MARIA

ARIAS FRANCO, ODEI

ASENSIO VÁZQUEZ, NEREA

AVENDAÑO VILAS, MARIA LUISA

AYORA GONZALEZ, MARIO

BALADO PENA, CELTIA

BALADO PENA, IAGO

BARRADO POLO, PABLO

BARRAL FRAGA, CAROLINA

BARRAL TRIPOLI, BEATRIZ

BARRAL TRIPOLI, FRANCISCO

BARROS DA SILVA, PEDRO

BARROS DA SILVA, SOFIA

BESADA FERNÁNDEZ, ANA M.

BLANCO FARIÑAS, LUCIA

BLANCO GOMES, LUIS ENRIQUE

BLANCO IGLESIAS, CARMEN

BLANCO LAGE, AITANA

BLANCO PEREZ, LAURA

BLANCO ROUCO, CARMEN

BOLAÑO PEDREIRA, SANDRA

BOQUETE OTERO, GAEL

BORGE JUSTE, INES

BORRAZAS RODRIGUEZ, NOA

BOUZA MANSO, AITOR

BOUZA MANSO, TELMO

BRAVO CUENCA, LUCAS

BREA ALVAREZ, ALBA

BUJAN ROUCO, ENMA

BUSTO LOPEZ, ANA

CAAMAÑO LOPEZ, XIANA

CABALEIRO FREIRIA, LARA

CABANAS DEL RIO, CARLA

CANCELA GOMEZ, HUGO

CANCELO MARIÑO, LUCIA

CANDALES HERMIDA, EVA

CANEDA BERNARDEZ, MONICA

CANO PELAEZ, ALBERTO J.

CANO ROSALES, LAURA

CANO ROSALES, NURIA

CANO VAZQUEZ, SUSANA

CAPLEA, STELIANA MARIA

CARBALLO GONZALEZ, INES

CARBALLO GONZALEZ, SOFIA

CARBALLO OTERO, YÉSICA

CARRACEDO GARCÍA, SILA

CARRASCO BOUZAMAYOR, ALDARA

CARRASCO DE CASTRO, ANA

CARRERA LORENZO, ALBA

CARRIL GONZALEZ, EVA

CASTRO CASAL, MANUEL

CASTRO DE LA FUENTE, ALLA

CASTRO DE LA FUENTE, UXIA

CASTRO DIAZ, IRIA

CERDEIRA TEIJEIRA, CLARA

CHANS FANEGO, PAULA

CILLERO GARCÍA, ANTÓN

CIVEIRA CORRAL, NEREA

COLLAZO CHAO, CANDELA

CONDE VARELA, DAVID

CONS GESTIDO, AGUEDA BEATRIZ

CORRAL SANTOS, UXIA

CORTIÑAS GONZALEZ, ADRIAN

CORTIÑAS GONZÁLEZ, DIEGO

COTOS SUAREZ, MARIA

COVELO FERNANDEZ, LILIANA CRISTINA

CRESPO IBOR, LAURA

CUBA KOSTER, ESMERALDA

CUEVAS RODRIGUEZ, XULIA

DE LA FUENTE PINTOS, NADIA

DEIBE PIÑON, LIDIA

DÍAZ ARMADA, ZOE

DÍAZ GARCÍA, MARCOS

DIAZ LOPEZ, MATEO

DIAZ TOIMIL, CARLA

DIAZ- BECERRA LOPEZ, ANTON

DIAZ-BECERRA LOPEZ, PEDRO

DIEGUEZ ARANDA, HECTOR

DIEGUEZ GANDOY, MANUEL

DIEGUEZ REINALDO, OSCAR

DÍEZ OJEA, CATUXA

DIZ LORENZO, ALDA

DOPICO REY, ANTON

DOVAL CASTRO, CARLA

EIJO GIL, ANA PAULA

EIJO GIL, NAIARA

ENRIQUEZ BUJAN, CANDELA

ESTEVEZ BASTERO, ANA

ESTEVEZ SANTOS, MARCOS

ETAYO GARCIA, OSCAR

FABELO GONZALEZ, PATRICIA

FANDIÑO LÓPEZ, CLAUDIA

FEAL DEVESA, CARLOTA

FERNANDEZ BASANTA, CANDELA

FERNANDEZ BASANTA, MARIA

FERNANDEZ CARRERA, ANA

FERNÁNDEZ GALLEGO, JOSÉ LUIS

FERNANDEZ LOPEZ, UXIA

FERNANDEZ PORTAS, MARIA DOLORES

FILGUEIRA PARDOS, NAIA

FILGUEIRAS OLMO, HELENA

FOCES PEREIRA, EVA

FRAGA SAL, ALEXANDRE

FRAGA SAL, VIOLETA

FRAGA VISOS, TEO

FROUFE FABELLO, ANTIA

FROUFE FABELLO, UXIA

GALÁN TEIJIDO, ESTHER

GALLARDO DE ARTAZA, SARA

GARAIZABAL DE LA MONTAÑA, CARLOS

GARCÉS FERNÁNDEZ, EREA

GARCIA GONZALEZ, CARLOS

GARCIA RODRIGUEZ, ANTON

GARCIA RODRIGUEZ, UXIA

GARCIA ROZAS, NOELIA

GARCIA SANTIAGO, ESPERANZA

GARCIA TRIGO, CARMEN

GARCIA VIDAL, YERAY

GARRIDO LORENZO, LIA

GAVIEIRO MONTERO, RAUL

GAYOSO VAZQUEZ, DAVID

GIL GARNACHO, CARLOTA

GIL-RIVERA BARBEITO, PABLO

GIZ CASTRO, GISELA

GOMEZ DOVAL, MARIA ANGELA

GOMEZ LIMIA, PABLO

GÓMEZ MESÍAS, ALBA

GÓMEZ MESÍAS, MIGUEL ÁNGEL

GOMEZ NOVOA, UXIA

GOMEZ PUMARIÑO, SAMUEL

GONTAN IGLESIAS, AINOA

GONZALEZ AVENDAÑO, LUCIA

GONZALEZ CASTRO, ANA LUCIA

GONZALEZ COVELO, IRIA

GONZALEZ COVELO, UXIA

GONZALEZ GARCIA, MARTIN

GONZALEZ LOSADA, ANTIA

GONZALEZ OUTEIRO, NEREA

GONZALEZ PEREZ, PAULA

GONZALEZ TIZON, ALBA

GONZÁLEZ TOJO, RAQUEL

GONZALEZ VAZQUEZ, IRIA

GONZALEZ Y GONZALEZ, MARTA

GROBA COMESAÑA, NOA

GUITIAN LOPEZ, XABIER

GUNCHE BARREIRO, PAULO

GUNCHE BARREIRO, SABELA

GURIDI PRADO, ANTIA

GUTIERREZ MARIÑO, SANTIAGO

HERMIDA ALONSO, ANTIA

HERNAEZ GONZALEZ, PAULA

IBAÑEZ CARRERA, SARA

IGLESIAS LÓPEZ, GUILLERMO

IGLESIAS LOZANO, ÁLVARO

IGLESIAS MÉNDEZ, SAMUEL

IGLESIAS MIRA, FELIPE

INFESTAS CARAZO, NICOLÁS

INFESTAS CARAZO, SAMUEL

INGLES VIDAL, MATEO

INSUA REY, CARMELA

JUANE VERÍSIMO, MARTA

LADRA CAMPO, MARTINA

LAFUENTE ASTORGA, LAURA

LAGO CASTILLO, NATALIA

LAMAS CRUZ, CARLA

LEDO ESCUDERO, MARA

LEIROS FERNANDEZ, LUCAS

LEMA BEIZANA, MANUEL ANGEL

LEMA SIMAL, NURIA

LEMA TOIRAN, CARLOS

LEMOS FERNANDEZ, IRIA

LEMOS FERNANDEZ, ZAIRA

LONGUEIRA GILDA, MARTÍN

LOPEZ CABANAS, FCO. JOSE

LOPEZ CASAS, DAVID

LÓPEZ GRACÍA, PEDRO JOSÉ

LÓPEZ MARTÍNEZ, ADRIÁN

LÓPEZ MESA, TANIA

LOPEZ MONTALVO, SARA

LÓPEZ PARDO, RUBÉN

LOPEZ RAMUDO, ICIA

LOPEZ REGUEIRO, MARTA

LOPEZ RODRIGUEZ, AROA

LOPEZ SILVA, LUIS

LOPEZ-FREIRE FRANCIA, CARMEN

LORENZO ALLO, PALOMA NEREA

LORENZO FARTO, CARLA

LOSADA JIMENEZ, ALVARO

LUQUE ROMERO, NICOLAS

MAGRUGA SANTOME, GUILLERMO

MARTINEZ ALONSO, LAURA

MARTINEZ DIEGUEZ, VICTOR O.

MARTÍNEZ JUSTO, PENÉLOPE

MARTINEZ MARINO, ANDRES

MARTINEZ MORAN, ESTHER

MARTÍNEZ NOVOA, SILVIA

MARTINEZ OTERO, EVA

MARTINEZ RIVERA, MARIA

MARTINEZ RIVERA, PAULA

MARTÍNEZ VARELA, JOSÉ MARCELINO

MARTINEZ ZABALA, SUNAI

MEIJON SANTIAGO, IGNACIO

MEIJON SANTIAGO, MARINA

MEITÍN GUERREIRO, MARÍA DOLORES

MELON PARENTE, M. LOURDES

MENDEZ LINARES, ALVARO

MENDEZ LINARES, LAURA

MENDEZ SEIJO, NEREA

MENDEZ-BENEGASSI FDEZ., ADRIAN

MENDIVIL PASTORIZA, LAURA

MERA RODRÍGUEZ, IAGO

MIRAMONTES GONZÁLEZ, PRIMITIVO

MON GARCIA, NEREA

MORÁN MARCOS, JUANITA

MOURE DOVAL, JOSE

MOURE LOBANOVA, NICOLAS

MOURELLE PENA, CARLA

MOURIZ CASANOVA, SABELA

MUIÑOS GONZALEZ, ROBERTO

MUNIN CANDAL, ALEX

MUNIN CANDAL, ERIC

MUÑOZ GAVINO, PAULA

NAVARRO LOSADA, MIQUEL

NIETO RUIZ, LARA

NOGUEIRA GONZÁLEZ, LAURA

NOGUERAS MARENTES, JOSÉ MANUEL

NOGUERAS PORTO, SARA

NOVOA BALTAR, ANDREA

NUÑEZ PARDO, LAURA

ORECHIA, AGUSTÍN

ORECHIA, BAUTISTA

OREIRO PAZOS, M. GLORIA

ORTEGA CRUZ, GERMAN

ORTEGO CARRERA, MARIANO

ORTEGO PORTA, ALDARA

ORTEGO PORTA, ANDRE

ORTEGO PORTA, ANTIA

OTERO FERNANDEZ, ANDREA

OTERO RICO, ROSETTE

OUTON NAVEIRO, CARLA

OYA FERNÁNDEZ, SOFÍA

PAGÁN OLIVEIRA, ELISA

PAGÁN OLIVEIRA, MARÍA

PAIS MOSQUERA, LAURA

PALLIN BUJAN, HECTOR

PARCERO AREOSO, XOEL

PARDO CHAS, EVA

PARGA TORRENTE, DAVID

PAZ CASTRO, ALBA

PEDREIRA GALEGO, XIANA

PEREIRA URGAL, MARIA

PEREIRO RODRIGUEZ, CAROLINA

PEREZ FERNANDEZ, BRAIS

PEREZ GARCIA, IKER

PEREZ MOURE, NICOLAS

PEREZ PAZ, ALBERTO

PEREZ PAZ, DARIO

PEREZ TEIJEIRA, IAGO

PEREZ TIERRA, ISMAEL

PICOS SEIJO, JUAN PABLO

POMBO LOPEZ, BELEN

PONTON RODRIGUEZ, JAVIER

PONTON RODRIGUEZ, JUAN

PORTELA LEIRA, MIGUEL

POSE MATO, CESAR

POUSA PRADO, MARIA PILAR

PRATS MOREIRAS, XIMENA

PREGO GROBA, BRAIS

PREGO MARTINEZ, BENJAMIN

PRIETO CANTEIRO, ALBA

QUEIXO BARBEIRO, IRIA

QUINTAS MOSQUERA, MANUEL

RABANAL FREIRE, GERMAN

RAMA RODRIGUEZ, ALBA

RAMOS ANTELA, ANTON

RAMOS PEREZ, NICOLAS ANTON

RESTREPO MERCADO, M. VALENTINA

REY CONESA, CAROLINA

REY GUERRA, SARA

REY MUNIN, ALONSO

REY MUNIN, TOMAS

RIAL SIEIRA, LEO

RIBÓ MIGUEL, LUCAS

RIVAS GOYANES, ALEJANDRO

ROCHA GONZALEZ, GISELE

ROCHA GONZALEZ, OLIVIER

RODA MARQUEZ, JOAO VICTOR

RODRIGUEZ BARREIRA, MATEO

RODRIGUEZ CAAMAÑO, PATRICIA

RODRIGUEZ DACUÑA, LORENA

RODRIGUEZ FERRO, DAVID

RODRIGUEZ GARCIA, SAMARA

RODRÍGUEZ LÓPEZ, DANIEL

RODRIGUEZ PEREZ, LORENA

RODRIGUEZ PINO, LETICIA

RODRÍGUEZ PRIETO, TAMAR

RODRÍGUEZ ROCHA, ABRIL S.

RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, CARLA

RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, PAULA

RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SILVIA

RODRIGUEZ VILLANUEVA, XOANA

RODRIGUEZ VIÑA, VALERIA

ROIS PRADO, LUIS

ROIS PRADO, MARTA

ROMERO GONZALEZ, SERGIO

ROUCO GALDO, BERNARDO

RUIZ PEREZ, IRIA

RUIZ VILLARINO, ANDREA

RUIZ VILLARINO, LUCIA

SAAVEDRA BUIDE, PAULA

SABÍN BELLÓN, ANTÓN

SALGUEIRIÑO ÁLVAREZ, NOA

SALVADO CANEDA, ANA

SANCHEZ BARREIRO, GABRIEL

SANCHEZ BARREIRO, PAULA

SANCHEZ BARREIRO, RAUL

SANCHEZ DE PAZ, ELENA

SANCHEZ FERNANDEZ, PATRICIO

SANCHEZ JUANE, MAICA

SANCHEZ PINTOS, ADRIAN

SANCHEZ PINTOS, IKER

SANCHEZ VAZQUEZ, ANTONIO

SANCHEZ VAZQUEZ, CARMEN

SANROMÁN SEOANE, ADRIÁN

SANROMÁN SEOANE, ALBA

SANROMÁN SEOANE, MIGUEL

SANTAMARIA REY, ANDREA

SEGOVIA CARBALLO, PAULA

SEIJAL REINO, SABELA

SEIJO ALONSO, LAURA

SEIJO GALAN, SARA

SENDINO GESTOSO, CARME

SENDINO GESTOSO, ROI

SENDINO GESTOSO, UXIA

SEOANE FERNANDEZ, MARTÍN

SIEIRA NOCEDA, DIANA MARÍA

SIERRA MEITIN, INES

SIMOIS MORAIS, YOLANDA

SOBRADO CANOSA, NOA

SOBRAL DIZ, AMANDA

SOBRINO BUJIA, MATEO

SOLLEIRO SANCHEZ, PABLO

SOUTIÑO RAMIREZ, CARMEN VICTORIA

SUAREZ CRESPO, CARLOTTA

SUAREZ DOSIL, CLAUDIA

SUAREZ GARCIA, MARTA

SUAREZ GARCIA, SOFIA

SUAREZ MARTINEZ, DIEGO

SUAREZ RIPOLL, XIAN

SUBIRAN GOMEZ, PEDRO

SUBIRAN GOMEZ, TOMAS

SUÑER DÍAZ, CARLOS

SUÑER DIAZ, SANDRA

TEIJEIRA LOPEZ, SARA

TÉLEZ ABUÍN, RUBÉN

TILVE RODRIGUEZ, LAURA

TORNERO VIÑAS, INES

TORRES, VALENTÍN

TORRES PRESEDO, BORJA

TRIGO PEREZ, M. LUZ

VALIÑO GOMEZ, IRIA

VARELA MENDEZ, LUCIA

VARELA PASANDÍN, LUCÍA

VAZQUEZ FERNANDEZ, NICOLAS

VAZQUEZ FONTANS, ANTIA

VAZQUEZ FONTANS, CANDELA

VAZQUEZ LIZ, ALEJANDRO

VAZQUEZ PADIN, RITA

VAZQUEZ PARCERO, LAURA

VAZQUEZ PARCERO, MARIA CARMEN

VAZQUEZ PARCERO, MARTA

VAZQUEZ QUIROGA, ANGEL M.

VAZQUEZ SANCHEZ, CLAUDIA

VAZQUEZ SANCHEZ, PILAR

VAZQUEZ SILVA, ALICIA

VAZQUEZ VALES, MARIA BEGOÑA

VÁZQUEZ VARELA, MARÍA ÁNGELES

VEIGA RODRIGUEZ, ROSALIA

VEIGA SOUTO, ANA

VENTUREIRA CARRASCOSA, MARIA

VILAR GARCIA, BRAIS

VILLA MARTINEZ, ANNE

VILLA SEMPERE, ANA

VILLAMAR SOTO, CARMEN BELEN

VILLAMOR FERRO, RUBÉN