Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 19/20


BARRAL TRIPOLI, FRANCISCO (1039267)

20191020 1ª Xornada Liga Máster (Zona Sur): Xuíz/a saídas

20191102 1ª Xornada Liga Clubes 2ª División: Xuíz/a saídas

20191214 Cto. Galego Longa Distancia (T): Xuíz/a árbit.

20191214 Cto. Galego Longa Distancia (M): Xuíz/a árbit.

20191228 Cto. Galego Absoluto de Inverno Open: Xuíz/a saídas fem.

20200111 Toma de Tempos: Xuíz/a saídas

20200111 2ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a árbit.

20200125 2ªxornada Liga de Clubes: Xuíz/a saídas


CANDALES HERMIDA, EVA (1038083)

20191102 1ª Xornada Liga de Clubes Fase Preliminar 3ª Division: Xuíz/a saídas

20191124 2ª Xornada Liga Máster (Sede Norte): Xuíz/a saídas

20191214 Cto. Galego Longa Distancia (T): Xuíz/a saídas

20191214 Cto. Galego Longa Distancia (M): Xuíz/a saídas

20200111 3ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a saídas

20200118 2ª Xornada Circuito Adan: Xuíz/a saídas mas.

20200201 Cto. Galego de Natación Alevín de Inverno: Xuíz/a saídas fem.

20200223 3ª Xornada Liga Galega Máster: Xuíz/a saídas

20200308 Cto. Galego de Fondo "Memorial Gerardo Steudell": Xuíz/a saídas mas.


CANO PELAEZ, ALBERTO J. (1038058)

20191109 1ª X. Liga Alevin: Xuíz/a saídas

20191123 Xxvii Trofeo de Naron: Xuíz/a árbit.

20191124 2ª Xornada Liga Máster (Sede Norte): Xuíz/a árbit.

20191214 Cto. Galego Longa Distancia (M): Xuíz/a nado

20191214 Cto. Galego Longa Distancia (T): Xuíz/a nado

20200112 Toma de Tempos Caranza: Xuíz/a nado

20200118 3ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a saídas

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes 2ª Division: Xuíz/a nado

20200207 Cto Galego Infantil-Júnior Inverno - Copa Senior: Xuíz/a saídas fem.


CASTRO CASAL, MANUEL (1038060)

20191102 1ª Xornada Liga de Clubes Fase Preliminar 3ª Division: Xuíz/a nado

20191117 2ª Xornada Liga Máster (Sede Sur): Xuíz/a árbit.

20191130 1ª Xornada Liga Benxamín: Xuíz/a árbit.

20191214 2ª Xornada Liga Benxamin: Xuíz/a saídas

20191214 2ª Xornada Liga Alevin: Xuíz/a árbit.

20200111 2ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a árbit.

20200112 Toma de Tempos Caranza: Secretaría

20200118 Cto. Galego Máster de Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes: Xuíz/a saídas

20200223 3ª Xornada Liga Galega Máster: Xuíz/a árbit.


ESTEVEZ SANTOS, MARTA (1039467)

20191102 1ªxornada Liga de Clubes (Division de Honor): Secretaría

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes: Secretaría

20200207 Cto Galego Infantil-Júnior Inverno - Copa Senior: Xuíz/a nado

20200308 Cto. Galego de Fondo "Memorial Gerardo Steudell": Xuíz/a árbit. fem.

20200919 Trofeo Amizade: Xuíz/a árbit.


LESTON ALVES, M. DEL CARMEN (1037194)

20191102 1ª Xornada Copa de Clubes (1ª Division): Xuíz/a árbit.

20200125 2ªxornada Liga de Clubes: Xuíz/a árbit.

20200207 Cto Galego Infantil-Júnior Inverno - Copa Senior: Xuíz/a árbit. fem.

20200215 2ª Xornada Cto. Provincial Pontevedra: Xuíz/a árbit.

20200215 Exceso Duración - 2ª Xornada Cto. Provincial Pontevedra: Xuíz/a árbit.


SANCHEZ DE PAZ, ELENA (1039291)

20191102 1ª Xornada Liga Clubes 2ª División: Xuíz/a nado

20200111 3ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a nado

20200118 2ª Xornada Circuito Adan: Xefe cronomet.

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes: Xuíz/a nado


SANCHEZ FERNANDEZ, PATRICIO (1037196)

20191102 1ªxornada Liga de Clubes (Division de Honor): Xuíz/a saídas

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes (3ª División): Xuíz/a saídas


TORNERO VIÑAS, ALEXANDRE (1039268)

20191102 1ª Xornada Copa de Clubes (1ª Division): Xuíz/a viraxes

20191123 Liga Galega Benxamín Xornada 1: Xuíz/a saídas

20191228 Cto. Galego Absoluto de Inverno Open: Xuíz/a árbit. mas.


VAZQUEZ PARCERO, LAURA (1037937)

20191130 1ª Xornada Liga Benxamín: Xefe cronomet.

20191214 2ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a árbit.

20200118 2ª Xornada Circuito Adan: Xuíz/a árbit. fem.

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes 2ª Division: Xuíz/a nado


VAZQUEZ PARCERO, M. CARMEN (1038061)

20191102 1ª Xornada Liga de Clubes Fase Preliminar 3ª Division: Secretaría

20191123 Xxvii Trofeo de Naron: Xuíz/a saídas

20191214 2ª Xornada Liga Benxamin: Xuíz/a árbit.

20191214 2ª Xornada Liga Alevin: Xuíz/a nado

20200111 2ª Xornada Liga Infantil: Secretaría

20200112 Toma de Tempos Caranza: Xuíz/a árbit.

20200118 3ª Xornada Liga Alevín: Secretaría

20200125 2ª Xornada Liga de Clubes 2ª Division: Xuíz/a nado

20200207 Cto Galego Infantil-Júnior Inverno - Copa Senior: Xuíz/a nado


VILLAMAR SOTO, CARMEN BELEN (1039314)

20191214 2ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a nado