Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 20/21


BARRAL TRIPOLI, FRANCISCO (1039267)

20201107 1ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a saídas

20201108 1ª Xornada Liga Máster Zona Norte: Axud. x. saídas

20201121 1ª Xornada Liga Benxamín, Alevin e Infantil: Xuíz/a árbit.

20201128 1ª Xornada Liga Benxamín, Alevín e Infantil: Xuíz/a saídas

20201205 Xv Trofeo Internacional Promesas Do Lerez: Xuíz/a árbit.

20210116 2ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a saídas

20210425 Cto. Fondo Máster Memorial Gerardo Steudell: Xuíz/a saídas mas.


CANDALES HERMIDA, EVA (1038083)

20201114 1ª Xornada Liga Alevin: Xuíz/a saídas fem.

20201121 1ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a árbit.

20201128 1ª Xornada Liga Benxamín: Xuíz/a saídas

20201212 1ª Toma de Tempos Club Fluvial: Cronomet. adicional

20201220 2ª Xornada Liga Master Zona Norte: Xuíz/a saídas

20210307 3ª Xornada Liga Máster (Zona Norte): Xuíz/a saídas

20210320 2ª Xornada Liga Benxamín: Xuíz/a saídas

20210327 3ª Xornada Liga Infantil-Alevín-Benxamín: Xuíz/a nado

20210417 3ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a nado

20210425 Cto. Fondo Máster Memorial Gerardo Steudell: Xuíz/a saídas fem.


CANO PELAEZ, ALBERTO J. (1038058)

20210418 4ª Xornada Liga Master (Zona Norte): Xuíz/a árbit.


CASTRO CASAL, MANUEL (1038060)

20210307 3ª Xornada Liga Máster (Zona Norte): Secretaría

20210425 Cto. Fondo Máster Memorial Gerardo Steudell: Xuíz/a árbit. mas.


DIEGUEZ REINALDO, OSCAR (1038395)

20210103 Cto. Galego Absoluto Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

20210109 1ª Toma Tempos Ad Fogar: Xuíz/a árbit.

20210313 2ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a árbit.

20210314 2º Control Marcas Junior e Senior: Xuíz/a nado

20210320 2ª Xornada Liga Benxamín: Xuíz/a nado

20210321 Liga Master Grupo Sur: Xuíz/a árbit.

20210321 3ª Xornada Liga Máster (Zona Sur): Xuíz/a árbit.

20210417 3ª Xornada Liga Infantil: Secretaría

20210418 3ª Xornada Liga Benxamín: Xuíz/a árbit.

20210425 Cto. Fondo Máster Memorial Gerardo Steudell: Xuíz/a árbit. fem.


ESTEVEZ SANTOS, MARTA (1039467)

20201128 1ª Xornada Liga Benxamín e Alevín: Secretaría

20201128 1ª Xornada Liga Infantil: Secretaría

20210306 3ª Xornada Liga Alevin Benxamín: Secretaría

20210306 3ª Xornada Liga Infantil Junior Senior: Secretaría


SANCHEZ DE PAZ, ELENA (1039291)

20210320 2ª Xornada Liga Benxamín: Cronomet. 5


SANCHEZ FERNANDEZ, PATRICIO (1037196)

20201219 2ª Xornada Infantil Junior Absoluto: Xuíz/a saídas

20201219 2ª Xornada Liga Benxamín e Alevín: Xuíz/a saídas

20210306 3ª Xornada Liga Alevin Benxamín: Xuíz/a saídas

20210306 3ª Xornada Liga Infantil Junior Senior: Xuíz/a saídas

20210417 4ª Xornada Liga Infantil Junior Absolutos: Secretaría

20210417 4ª Xornada Liga Alevin Benxamin: Secretaría


VAZQUEZ PARCERO, LAURA (1037937)

20210321 3ª Xornada Liga Alevín: Secretaría

20210417 3ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a viraxes

20210418 4ª Xornada Liga Master (Zona Norte): Secretaría


VAZQUEZ PARCERO, M. CARMEN (1038061)

20201121 1ª Xornada Liga Alevin: Xuíz/a árbit.

20201128 1ª Xornada Liga Infantil: Secretaría

20201213 1º Toma de Tempos: Xuíz/a nado/viraxes

20201226 Xl Memorial Juan Varela Xxiii Trofeo Concello de Ferrol: Secretaría

20201226 Xl Memorial Juan Varela Xxiii Trofeo Concello de Ferrol: Xuíz/a nado