Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 23/24


BARRAL TRIPOLI, FRANCISCO (1039267)

2023-11-05 Liga Master 1ª Xornada Norte: Xuíz/a árbit.

2023-11-25 Xxix Copa de España de Clubes (2ªdivisión) - Galicia: Xuíz/a saídas fem.

2024-02-03 2ª Xornada Liga Galega de Clubes de Natación (2ª División): Xuíz/a saídas

2024-03-10 Cto. Galego Máster de Fondo "Memorial Gerardo Steudel": Xuíz/a árbit. mas.

2024-04-14 Liga Galega Máster Xornada 4 (Zona Centro): Xuíz/a saídas

2024-05-12 Fase Final Liga Galega de Clubes: Xuíz/a saídas


CANDALES HERMIDA, EVA (1038083)

2023-11-05 Liga Master 1ª Xornada Norte: Xuíz/a saídas

2023-11-11 1ª Xornada de Liga Benxamín: Xefe cronomet.

2023-11-25 1ª Xornada de Liga Infantil: Xuíz/a árbit.

2023-12-16 2ª Xornada de Liga Alevín: Xuíz/a nado

2024-01-27 2ª Xornada de Liga Infantil: Xuíz/a árbit.

2024-02-03 Liga Galega Clubes Xornada 2: Xuíz/a saídas

2024-03-23 Liga Galega de Clubes Natación 1ª División 3ª Xornada: Xuíz/a saídas

2024-04-13 Liga Galega Master Xornada 4 Norte: Secretaría

2024-05-11 5ª Xornada Liga Máster: Xuíz/a árbit. fem.

2024-05-25 6ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a saídas


CANO PELAEZ, ALBERTO J. (1038058)

2023-11-11 Liga Galega de Clubes Xornada 1: Xuíz/a saídas

2023-12-16 Liga Galega Benxamin Xornada 2: Xuíz/a nado

2024-01-21 Toma de Tempos: Xuíz/a árbit.

2024-02-03 Liga Galega Clubes Xornada 2: Cronomet. adicional

2024-02-24 Liga Benxamin Xornada 4: Xuíz/a saídas

2024-04-02 Pruebas de Aptitud Fisica Policia Portuaria: Cronomet. 1

2024-04-06 Iii Trofeo Marcos Garcia: Xuíz/a saídas mas.

2024-04-20 Liga Galega Alevin Xornada 5: Xuíz/a nado

2024-04-27 Xxvii Trofeo Int Concello de Ferrol 44 Memorial Juan Varela: Xuíz/a árbit. mas.

2024-05-12 Liga Galega Clubes Fase Final 3 Division: Xuíz/a saídas

2024-05-25 Liga Galega Alevin Xornada 6: Xuíz/a árbit.


CASTRO CASAL, MANUEL (1038060)

2023-11-11 Liga Galega de Clubes Xornada 1: Xuíz/a árbit.

2023-12-02 Liga Galega Master Xornada 2: Xuíz/a árbit.

2023-12-03 2ª Xornada Liga Galega de Natación Máster (Outra): Xuíz/a árbit.

2023-12-28 Cto. Galego de Natación Junior e Absoluto de Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

2024-01-13 Liga Galega Alevin 3 Xornada: Xuíz/a saídas

2024-01-20 Cto. Galego Master de Inverno: Xuíz/a árbit.

2024-02-03 Liga Galega Clubes Xornada 2: Xuíz/a árbit.

2024-02-17 Cto. Galego Infantil de Inverno: Xuíz/a árbit. fem.

2024-03-16 Liga Galega Alevin Xornada 4: Secretaría

2024-03-23 Liga Galega de Clubes 3ª Xornada 3ª División: Secretaría

2024-04-06 Iii Trofeo Marcos Garcia: Xuíz/a árbit. mas.

2024-04-13 Liga Galega Master Xornada 4 Norte: Xuíz/a árbit.

2024-05-11 5ª Xornada Liga Máster: Xuíz/a árbit.

2024-05-12 Fase Final Liga Galega de Clubes: Xuíz/a árbit.

2024-05-18 Liga Galega Infantil Xornada 4: Xuíz/a árbit.

2024-05-19 Liga Galega Master 4ª Xornada (Outra): Xuíz/a árbit.


DIEGUEZ REINALDO, OSCAR (1038395)

2023-12-16 Trofeo Natación I Memorial Pedro Luís Fernández Pombo: Xuíz/a árbit. mas.

2024-03-23 Liga Galega de Clubes Natación 1ª División 3ª Xornada: Axud. x. saídas


PEREZ DEL RIO, ELOY (1178517)

2024-03-23 4ª Xornada de Liga Aevín: Xuíz/a saídas


SANCHEZ DE PAZ, ELENA (1039291)

2023-11-04 1ª Xornada de Liga de Clubes-1ª División: Xuíz/a árbit.

2023-11-18 Liga Galega Alevín 1ª Xornada: Xuíz/a árbit.

2023-11-25 Xxix Copa de España de Clubes (2ªdivisión) - Galicia: Xuíz/a árbit. mas.

2023-12-16 Trofeo Natación I Memorial Pedro Luís Fernández Pombo: Xuíz/a árbit. fem.

2024-01-13 3ª Xornada de Liga Alevín: Xuíz/a árbit.

2024-02-03 Liga Galega de Clubes Natación 1ª División 2ª Xornada: Xuíz/a árbit.

2024-02-24 Liga Galega Benxamín 4ª Xornada: Xefe cronomet.

2024-03-23 Liga Galega de Clubes Natación 1ª División 3ª Xornada: Secretaría

2024-04-20 6ª Xornada Liga Benxamín: Xefe cronomet.

2024-05-18 4ª Xornada Liga Infantil: Xuíz/a árbit.


SANCHEZ FERNANDEZ, PATRICIO (1037196)

2023-11-04 1ª Xornada Liga de Clubes - División de Honor: Xuíz/a saídas

2023-12-02 1ª Xornada Cto Provincial de Natación Absoluto (Pontevedra): Xuíz/a saídas

2023-12-16 Trofeo Natación I Memorial Pedro Luís Fernández Pombo: Xuíz/a saídas mas.

2024-01-13 2ª Xornada Cto Provincial de Natación Absoluto (Pontevedra): Xuíz/a saídas

2024-01-27 2ª Xornada Liga Galega de Natación Infantil: Xuíz/a saídas

2024-02-03 2ª Xornada Liga Galega de Clubes Natación (División Honor): Xuíz/a saídas

2024-02-08 Cto. España Máster Open de Inverno: Cronomet.

2024-02-24 4ª Xornada Liga Galega de Natación Benxamín: Cronomet. adicional

2024-05-04 Trofeo Cidade de Lugo: Xuíz/a saídas

2024-05-11 Liga Galega de Clubs Fase Final Da División de Honra: Xuíz/a saídas


VAZQUEZ PARCERO, LAURA (1037937)

2023-11-05 Liga Master 1ª Xornada Norte: Secretaría

2023-11-18 Liga Galega Alevín 1ª Xornada: Xuíz/a nado

2023-12-16 2ª Xornada de Liga Alevín: Secretaría

2023-12-17 Trfeo de Natación Máster I Memorial Pedro L. Fernández Pombo: Xuíz/a árbit.

2024-01-13 3ª Xornada de Liga Alevín: Xuíz/a nado

2024-02-03 Liga Galega de Clubes Natación 1ª División 2ª Xornada: Secretaría

2024-02-10 Cto. Galego de Natación Alevín de Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

2024-03-10 Cto. Galego Máster de Fondo "Memorial Gerardo Steudel": Xuíz/a árbit. fem.

2024-03-23 Liga Galega de Clubes Natación 1ª División 3ª Xornada: Xuíz/a árbit.

2024-04-13 Torneo Norte-Sur: Xuíz/a árbit. mas.

2024-04-27 5ª Xornada Liga Alevín: Xuíz/a árbit.

2024-05-11 Final Liga de Clubes 1ª Division: Xuíz/a árbit.


VAZQUEZ PARCERO, MARIA CARMEN (1038061)

2023-11-11 Liga Galega de Clubes Xornada 1: Xuíz/a nado/viraxes

2023-12-02 Xxx Trofeo Cidade de Naron: Xuíz/a saídas

2024-01-20 Liga Galega Benxamin Xornada 3: Xuíz/a árbit.

2024-02-03 Liga Galega Clubes Xornada 2: Xefe cronomet.

2024-02-24 Liga Benxamin Xornada 4: Xuíz/a viraxes

2024-03-16 Liga Galega Alevin Xornada 4: Xefe cronomet.

2024-04-06 Iii Trofeo Marcos Garcia: Xuíz/a saídas fem.

2024-04-13 Liga Galega Infantil Xornada 3: Xuíz/a árbit.

2024-04-20 Liga Galega Alevin Xornada 5: Xuíz/a viraxes

2024-04-27 Xxvii Trofeo Int Concello de Ferrol 44 Memorial Juan Varela: Xuíz/a árbit. fem.

2024-05-12 Liga Galega Clubes Fase Final 3 Division: Secretaría

2024-05-25 Liga Galega Alevin Xornada 6: Xefe cronomet.


VILLAMAR SOTO, CARMEN BELEN (1039314)

2024-01-13 3ª Xornada de Liga Alevín: Xuíz/a nado