Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 19/20


BOLAÑO PEDREIRA, SANDRA (1039919)

20191019 1º Control de Nivel Alevin 1 - Junior: Xuíz/a árbit.

20191026 1º Control de Nivel - Alevin 2 e Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20191123 1ª Xornada Liga de Figuras Alevin-Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20191123 Xornada de Rutinas Tecnicas Junior: Puntuador/a

20191221 2º Control de Nivel: Xuíz/a árbit.

20200215 2ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuices

20200222 Cto Galego Figuras Y Rutinas de Inverno: Axud. xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego de Rutinas Y Figuras de Inverno: Axud. xuíz/a árbit.


FERNANDEZ GARCIA, MARINA (1035411)

20191019 1º Control de Nivel Alevin 1 - Junior: Xuíz/a

20191123 1ª Xornada Liga de Figuras Alevin-Infantil: Puntuador/a

20191123 Xornada de Rutinas Tecnicas Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20191221 2º Control de Nivel: Puntuador/a

20200201 2ª Xornada Liga Figuras: Axud. xuíz/a árbit.

20200215 2ª Xornada Copa Promoción: Xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego Figuras Y Rutinas de Inverno: Axud. xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego de Rutinas Y Figuras de Inverno: Axud. xuíz/a árbit.


NAVARRO MARTINEZ, MARIA (1030753)

20191123 Xornada de Rutinas Tecnicas Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20191123 1ª Xornada Liga de Figuras Alevin-Infantil: Puntuador/a

20191221 2º Control de Nivel: Puntuador/a

20200118 1ª Xornada Copa Promocion: Axud. xuíz/a árbit.

20200208 3º Control de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.

20200215 2ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.


SANTIAGO SAINZ, MARTA (1039724)

20191123 Xornada de Rutinas Tecnicas Junior: Xuíz/a árbit.

20191123 1ª Xornada Liga de Figuras Alevin-Infantil: Xuíz/a árbit.

20191221 2º Control de Nivel: Axud. xuices

20200201 2ª Xornada Liga Figuras: Xuíz/a árbit.

20200215 2ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego Figuras Y Rutinas de Inverno: Axud. xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego de Rutinas Y Figuras de Inverno: Axud. xuíz/a árbit.


SANTIAGO SAIZ, ANA (1039725)

20191019 1º Control de Nivel Alevin 1 - Junior: Axud. secretaría

20191123 1ª Xornada Liga de Figuras Alevin-Infantil: Puntuador/a

20191123 Xornada de Rutinas Tecnicas Junior: Puntuador/a

20200118 1ª Xornada Copa Promocion: Axud. xuíz/a árbit.

20200201 2ª Xornada Liga Figuras: Axud. xuíz/a árbit.

20200208 3º Control de Nivel: Puntuador/a (Renuncia)

20200222 Cto Galego de Rutinas Y Figuras de Inverno: Puntuador/a

20200222 Cto Galego Figuras Y Rutinas de Inverno: Puntuador/a


SANTIAGO SAIZ, PAULA (1033305)

20191221 2º Control de Nivel: Secretaría

20200118 1ª Xornada Copa Promocion: Xuíz/a árbit.


TEIJEIRO PRESAS, LUISA MARIA (1038184)

20191019 1º Control de Nivel Alevin 1 - Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20191026 1º Control de Nivel - Alevin 2 e Infantil: Xuíz/a

20191123 1ª Xornada Liga de Figuras Alevin-Infantil: Axud. xuíz/a árbit.

20191123 Xornada de Rutinas Tecnicas Junior: Axud. xuíz/a árbit.

20191221 2º Control de Nivel: Axud. xuíz/a árbit.

20200113 Toma de Tempos: Xuíz/a árbit.

20200208 3º Control de Nivel: Xuíz/a árbit.

20200215 2ª Xornada Copa Promoción: Axud. xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego de Rutinas Y Figuras de Inverno: Xuíz/a árbit.

20200222 Cto Galego Figuras Y Rutinas de Inverno: Xuíz/a árbit.