Actuaciones de árbitros nacionales

Tempada 18/19


BARRAL TRIPOLI, FRANCISCO (1039267)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División 2 Xornada 1: Xuíz/a árbit.

20181110 Liga Galega Alevín Xornada 1: Xuíz/a saídas

20181118 Liga Galega Máster Xornada 2: Xuíz/a saídas

20190222 Cto. Galego de Natación Júnior Infantil de Inverno: Xuíz/a saídas mas.

20190317 Cto. Galego de Fondo "Memorial Gerardo Steudell": Xuíz/a saídas fem.

20190330 Liga Galega Clubs 3 División de Honra: Xuíz/a saídas

20190427 Liga Galega Clubes Fase Final Div. Honra: Xuíz/a saídas

20190525 V Trofeo Marisma de Redondela: Xuíz/a nado

20190615 Trofeo Pedro Escudero: Xuíz/a nado

20190704 Cto. Galego Absoluto-Junior-Infantil de Verán: Xuíz/a viraxes


CANDALES HERMIDA, EVA (1038083)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División de Honor Xornada 1: Xuíz/a saídas

20181118 Liga Galega Máster Xornada 2: Xuíz/a nado

20181124 Liga Galega Benxamín Xornada 1: Xuíz/a saídas

20181201 Circuito Adan Xornada 1: Xuíz/a saídas mas.

20190112 Liga Galega Alevín Xornada 3: Xuíz/a saídas

20190309 Liga Galeba Benxamín e Alevin Xor. 4: Xuíz/a árbit. mas.

20190316 Circuíto Adan Xornada 2: Xuíz/a saídas

20190317 Cto. Galego de Fondo "Memorial Gerardo Steudell": Xuíz/a saídas mas.

20190330 Liga Galega de Clubes Xornada 3: Xuíz/a saídas

20190427 Liga Galega Clubes F. Final Div. 3: Xuíz/a saídas

20190601 Circuíto Adan Xornada 3: Xuíz/a saídas mas.

20190704 Cto. Galego Absoluto-Junior-Infantil de Verán: Xuíz/a saídas fem.


CANO PELAEZ, ALBERTO J. (1038058)

20190126 Liga de Clubes F. Pre. División 2 Xor. 2: Xuíz/a nado

20190525 Toma de Tempos Galaico-Astur Sesion de Mañana: Xuíz/a árbit.

20190525 Toma de Tempos Galaico-Astur Sesion de Tarde: Xuíz/a árbit.

20190615 Copa Benxamín Grupo 9º-16º: Xuíz/a árbit.

20190629 Cto. Galego de Natación Alevin de Verán: Xuíz/a árbit. mas.


CASTRO CASAL, MANUEL (1038060)

20181027 Liga Galega Infantil Xornada 1: Xuíz/a árbit.

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División 3 Xornada 1: Xuíz/a árbit.

20181124 Trofeo Cidade de Narón: Xuíz/a árbit.

20181228 Cto. Galego Absoluto de Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

20190309 Liga Provincial Lugo-Xove Xornada 3: Xuíz/a árbit.

20190427 Liga Galega Clubes Fase Final Div. 2: Xuíz/a saídas

20190615 Copa Benxamín Grupo 1º-8º: Xuíz/a árbit.


ESTEVEZ SANTOS, MARTA (1039467)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División de Honor Xornada 1: Xuíz/a nado

20181117 Liga Galega Benxamín e Alevin Xornada 1: Secretaría

20190126 Liga de Clubes F. Pre. División 1 Xor. 2: Secretaría

20190222 Cto. Galego de Natación Júnior Infantil de Inverno: Xuíz/a árbit. fem.

20190330 Liga Galega Clubs 3 División de Honra: Xuíz/a nado

20190427 Liga Galega Clubes Fase Final Div. 2: Xuíz/a árbit.

20190615 Trofeo Pedro Escudero: Xuíz/a árbit.

20190629 Cto. Galego de Natación Alevin de Verán: Axud. x. saídas

20190704 Cto. Galego Absoluto-Junior-Infantil de Verán: Xuíz/a viraxes


LESTON ALVES, M. DEL CARMEN (1037194)

20190126 Liga de Clubes F. Pre. División Honra Xor. 2: Xuíz/a árbit.

20190330 Liga de Clubes F. Pre. División 1 Xornada 3: Xuíz/a árbit.

20190406 Trofeo Promesas Do Lerez: Xuíz/a árbit.

20190427 Liga Galega Clubes Fase Final Div. 1: Xuíz/a árbit.


SANCHEZ DE PAZ, ELENA (1039291)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División de Honor Xornada 1: Xuíz/a árbit.

20190104 Toma de Tempos: Xefe cronomet.

20190601 Circuíto Adan Xornada 3: Xuíz/a árbit. fem.

20190704 Cto. Galego Absoluto-Junior-Infantil de Verán: Xuíz/a árbit. mas.


SANCHEZ FERNANDEZ, PATRICIO (1037196)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División 1 Xornada 1: Xuíz/a saídas

20190126 Liga de Clubes F. Pre. División Honra Xor. 2: Xuíz/a saídas

20190209 Liga Galega Benxamín e Alevín Xornada 3: Xuíz/a árbit.

20190323 Liga Galega Alevin - Benxamín Xor. 4: Xuíz/a saídas

20190330 Liga Galega Clubs 3 División de Honra: Xuíz/a nado

20190406 Trofeo Promesas Do Lerez: Xuíz/a nado

20190504 Liga Galega Benxamín e Alevín Xornada 6: Xuíz/a saídas fem.

20190525 V Trofeo Marisma de Redondela: Xuíz/a saídas

20190601 Festival de Promesas: Xuíz/a saídas

20190615 Trofeo Pedro Escudero: Xuíz/a saídas

20190629 Cto. Galego de Natación Alevin de Verán: Xuíz/a saídas mas.


TORNERO VIÑAS, ALEXANDRE (1039268)

20190119 Cto. Galego Master de Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

20190126 Liga de Clubes F. Pre. División 2 Xor. 2: Xuíz/a árbit.

20190202 Cto. Galego Alevín Inverno: Xuíz/a árbit. mas.

20190309 Liga Galega Benxamín Xornada 4: Xuíz/a saídas

20190330 Liga Galega Clubs 3 División de Honra: Xuíz/a árbit.

20190406 Trofeo Promesas Do Lerez: Xuíz/a saídas

20190420 Liga Provincial Pontevedra Xornada 3: Xuíz/a saídas

20190704 Cto. Galego Absoluto-Junior-Infantil de Verán: Xuíz/a viraxes


VAZQUEZ PARCERO, LAURA (1037937)

20190317 Cto. Galego de Fondo "Memorial Gerardo Steudell": Xuíz/a árbit.


VAZQUEZ PARCERO, M. CARMEN (1038061)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División 3 Xornada 1: Xuíz/a nado

20181110 Liga Galega Alevin Xornada 1: Secretaría

20181124 Trofeo Cidade de Narón: Xuíz/a saídas

20190126 Liga de Clubes F. Pre. División 2 Xor. 2: Xuíz/a nado

20190330 Liga Galega de Clubes Xornada 3: Xuíz/a nado

20190519 5ª Xornada Liga Master (Norte): Xuíz/a árbit.

20190525 Toma de Tempos Galaico-Astur Sesion de Tarde: Xuíz/a saídas

20190525 Toma de Tempos Galaico-Astur Sesion de Mañana: Xuíz/a saídas

20190615 Copa Benxamín Grupo 1º-8º: Secretaría

20190704 Cto. Galego Absoluto-Junior-Infantil de Verán: Xuíz/a nado


VILLAMAR SOTO, CARMEN BELEN (1039314)

20181103 Liga de Clubes F. Pre. División de Honor Xornada 1: Xuíz/a nado

20190525 Liga Galega Alevín Xornada 6: Xuíz/a nado